Apie mus

Inžineriniai sprendimai gyvenamajame name, komerciniame-administraciniame pastate ar kitame statinyje — tai šiuolaikinio žmogaus gyvenimo kokybę užtikrinantys veiksniai. Teisingas inžinerinis sprendimas nepastebimai pagerina žmogaus gyvenimo kokybę, leidžia daugiau laiko paskirti bendravimui, saviraiškai, sau ar šeimai. Išskirtinis teisingų inžinerinių sprendimų bruožas yra tas, kad jie yra nepastebimi ir nekelia rūpesčių. Teisingas inžinerinis sprendimas darniai apjungia į vieną visumą technologinius, ekonominius, racionalaus energijos išteklių naudojimo kriterijus.

UAB "ARG projektai" misija ir tikslas yra kurti ateitį, teikiant kokybiškas projektavimo ir rangos paslaugas savo užsakovams siūlant inovatyvius ir laiko patikrintus sprendimus.

Įmonėje vadovaujamasi šiomis vertybėmis: atsakomybė, už pateikiamus inžinerinius sprendimus ir paslaugas; kompetencija, kuri per teikiamus kokybiškus sprendimus ir paslaugas stiprintų pasitikėjimą įmone ir jos reputacija; inovatyvumas, leidžiantis nesustoti vietoje, skatinantis ieškoti tobulesnių inžinerinių sprendimų; sąžiningumas, vykdant įsipareigojimus, dorai ir tinkamai atliekant savo darbą; orientacija į klientą.

UAB ARG projektai tiekia Lietuvos pirkėjams Vokietijos gamintojo seepex GmbH siurblius, smulkintuvus ir jų atsargines dalis. Seepex siurbliai naudojami visų rūšių klampiems ir daug kietųjų dalelių turintiems produktams pumpuoti.

Mūsų įmonė siūlo kompleksinius lauko inžinerinių tinklų sprendimus. Mes siūlome Jums vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų technologinių sprendimų paketus. Kurie susideda iš kiekvienos iš sistemų projektavimo, reikalingos įrangos parinkimo ir esant poreikiui rangos bei įrangos ir medžiagų tiekimo paslaugų. Jums nereikia tapti kiekvienos iš šių sistemų specialistu, kad galėtumėte priimti teisingus, ekonomiškus ir praktiškus sprendimus. Mūsų specialistai padarys tai už Jus, bei suteiks konsultacijas rūpimais klausimais.